Informacje

Biznes w Olsztynie - bezpłatne doradztwo podatkowe na start

Data publikacji: 2023-01-18

Aktualność: Biznes w Olsztynie - bezpłatne doradztwo podatkowe na start

Przedsiębiorco !

 Przy współpracy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych z Prezydentem Miasta Olsztyna prowadzona jest akcja pod hasłem "Biznes w Olsztynie - bezpłatne doradztwo podatkowe na start".

Celem tego przedsięwzięcia jest podniesienie świadomości podatników, a jednocześnie pokazanie zalet nawiązania współpracy z doradcą podatkowym.

Olsztyńscy przedsiębiorcy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji prowadzonych przez doradców podatkowych z zakresu wyboru formy opodatkowania, wyłączenia z form opodatkowania, obowiązku podatku VAT i podatku dochodowym, obowiązku instalacji kas fiskalnych.

Dyżury będą odbywać się w każdą pierwszą i ostatnią środę każdego miesiąca w ratuszu (Sala Obsługi Klienta od strony ul. 1 Maja) w godz. 10:00-14:00. Wyjątkowo w styczniu 2023 roku dyżury odbędą się trzykrotnie (4, 11, 25 stycznia), a w maju dyżur zaplanowano na pierwszy czwartek i ostatnią środę miesiąca (4 i 31 maja).

 Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.